| Denis123456 a întrebat:

Va salut TPU,daca am penisul curbat spre dreapta, e imposibil sa fac sex?

Răspuns Câştigător
| OMFGConrad a răspuns:

Curbarea penisului, în mod normal, nu te afectează în viața sexuală, majoritatea penisurilor fiind curbate. Problema intervine atunci când există durere și/sau probleme la introducerea lui.

| Denis123456 explică (pentru OMFGConrad):

N-am dureri erectie, mersi de sfat happy

11 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Faptul ca penisul tau este curbat spre dreapta, asta nu te impiedica sa faci sex.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu e deloc imposibil. Indiferent în ce parte e curbat penisul, poţi face sex linistit.

| Denis123456 explică (pentru Necunoscut112):

Da,dar vreau niste pozitii ideeale pentru un penis curbat

| OMFGConrad a răspuns (pentru Denis123456):

"The Spoon" sau Lingurița, pe românește.

| crazypop a răspuns:

Curbeaza-l spre stanga si atunci vei putea face sigur sexwinking
Si vreau funda ca ti-am fost de ajutorwinking

| Denis123456 explică (pentru crazypop):

Cum ai vrea tu sa-l curbez?

| crazypop a răspuns (pentru Denis123456):

Ia-l de cap si rasuceste-l spre dreapta, glumesc nu fa asta rolling on the floor)), ca dupa chiar nu mai poti face sexwinking

| potatodespotatonr12345 a răspuns:

Mai poti face sex doar ca asa iti este tie deoarece chilotii nu tin intotdeauna foarte bine p*****l iar atunci el merge intr-o parte si asa se formeaza nu este nici o problema.
Poti sa dai si tu funda ca ti-am dat raspuns

| VSC10 a răspuns:

Si al meu e drept in sus, dar nu cred ca imi va pune piedici, sau da?