| greyhound a întrebat:

Va vedeti casatoriti cu cel/cea cu care sunteti impreuna acum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu pui întrebarea asta pe un site populat în mare de parte de minori?
Unii fără buletin chiar?
Fetele la prima dragoste îți vor răspunde afirmativ. Asta-i fix granița dintre copil și adolescență.
Când crești și treci la următoarea, în primă fază ești mai realist.
Când treci superficial peste mai multe, nu te visezi căsătorit în veci.
Când găsești pe cineva să te pună pe picioare, să te formeze, te maturizezi.
Abia atunci poți să te gândești la nuntă și să și reziste.
Asta e târziu. După vreo 25 de ani. Ideal.
Că așa fanteziști sunt destui, mai ales la categoria asta sau dincolo la Religie.

| greyhound explică (pentru anonim_4396):

Frumos spus, si adevarat. Dar ai omis sa-mi dai raspunsul tau happy

10 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Sincer, mi-as dori asta, dar sunt prea multi ani si multe obstacole de trecut. sad

| iubesc a răspuns:

Oarecum da...

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru iubesc):

Ma simt flatat...

| iubesc a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Pai si normal happy dupa atata timp...

| KodrutZ a răspuns:

Da, scrie asta si in certificatul de casatorie si in certificatul de nastere al aleia mici, deci sigur nu e greseala...

| Azµre a răspuns:

Da, sincer m-aș vede și sunt sigur că așa va fi...

| zuzualina a răspuns:

Normal. 5 ani impreuna si o cerere de logodnă... ♥

| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, greyhound

Eu unul mi-as dori, dar timpul schimba multe lucruri si idei.

| Stassy a răspuns:

Sincer? Nu cred...