| anonim_4396 a întrebat:

Doriti sa va casatoriti? Sunteti casatoritita? casatoriti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Este visul fiecărui om să-şi întemeieze o familie, copii, casă spaţioasă, maşină, un serviciu stabil şi bine plătit.
Eu nu sunt căsătorită, pe viitor o să mă gândesc şi la căsătorie. Acum sunt în doliu şi minim un an de zile nu-mi permit acest lucru chiar dacă ar veni Făt Frumos pe cal alb să mă ceară în căsătorie, răspunsul este NU.
Pa, pa.

17 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Eu nu...big grin si nu cred ca am sa ma razgandescbig grin

| Sara a răspuns:

Abia astept sa ma casatoresc, mi se pare casatoria in sine cel mai frumos moment al unei persoane, dupa nasterea de prunci!

| JeSa a răspuns:

Inca nu am facut acest pas, dar pe viitor il voi face, cu persoana potrivita si la momentul potrivit.
Bye, Jessy

| Linda a răspuns:

Da, sunt casatorita de aproape 13 ani. Este cel mai provocator si solicitant rol caruia m-am dedicat. Partea buna este ca amandoi suntem dedicati si maturi, suntem insa foarte diferiti si de asta nu e usor. Amandoi am realizat lucruri bune datorita stabilitatii si echilibrului care vine din acest fundament. De-abia astept sa se arate ce lucruri grozave va atinge familia noastra in viitor.

| daii a răspuns:

Nu sunt casatoritalaughing dar vreau sa ma casatoresc.Peste vreo 10-11 anibig grin daca nu mor pana atuncistraight face

by daiiwinking

| lostcontrol12 a răspuns:

Nu sunt maritata. dar bineinteles ca as vrea.:X
toate la timpul lor, nu?:*

| Munchkin a răspuns:

Nu sunt căsătorită, şi nici nu îmi doresc să fiu în următorii 8 ani. Dup-aia, mai mult ca sigur o să vreau să îmi întemeiez o familie. Am persoana potrivită lângă mine, sper să mai fim împreună până atunci. happy
Dar tu?

| Casiana a răspuns:

Nu sunt casatorita, am 20 de ani si am un prieten...Iti imaginezi ca visez la familia aia fericita in care amandoi muncim si ducem greutatile vietii, in timp ce acasa gasim armonie si iubire, dar sunt vise...sad

| cucu a răspuns:

Hmm...as vrea sa`mi intemeiez o familie dar jobul pe care il am nu`mi permite nici macar o relatzie decenta.+ ca ar trebui sa gasesc persoana potrivita.

Răspuns utilizator avertizat
| di@n@ a răspuns:

Da, sunt casatorita de 11 ani, credeam ca vine sfarsitul lumii si nu mai apuc ''maritisul''.

| danutzsan a răspuns:

Este o cerere?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-as dori o familie, nu zic nu.
Dar, parca nu prea as vrea sa ma castoreschappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce să mă însor? Să mă înșele și să fugă apoi cu casa și mașina? În ce vremuri trăim, trebuie să te gândești de 10 ori și să faci investigații serioase înainte să te arunci cu capul înainte la un lucru atât de important.
Și cum nu îmi place să gândesc atât de mult și să-mi pierd timpul, cel mai probabil nu o să mă însor (cel puțin, nu până la 50 de ani, că apoi...).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Saptamana asta cumparam verighetele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur ca mi-as dori sa am propria mea familie si 2 copii.Totul la momentul potrivit.

| ratuska a răspuns:

Buna Alinna. Sunt casatorita de 5 luni cu un barbat pe care l-am cunoscut la varsta de 16 ani, am stat impreuna inainte de a ne casatorii 8 ani.