| marinescumaria a întrebat:

Vaginul are un miros specific? sau nu miroase?

9 răspunsuri:
| dotea_5137 a răspuns:

Da are pentru ca din vagin se scurge un fel de lichid(ALB) care mirose putin!

| Misulik a răspuns:

Miroase a peste.

| gabi93 a răspuns:

Si eu am aceeasi intrebare in minte... dar este foarte deranjant mirosul?

| marinescumaria explică:

Este deranjant mirosul pentru partener?

| gabi93 a răspuns:

Bun, am inteles ca esti fata, de ce pui intrebarea asta? laughing nu inteleg rostul, poate sunt eu mai prost la ora asta laughing

| gabi93 a răspuns:

Si app, ti-am raspuns la "Buna! tocmai vreau sa-mi incep viata sexuala..."

| killtec a răspuns:

Da, are si miros si gust, fiecare femeie are in miros si un gust aparte.

| XK a răspuns:

Da, arewinking dar este al dracu de excitant :$

| nebunu_5532 a răspuns:

Da miroase a rahat imputit!