| MariusDeejay a întrebat:

Vam zis de tipa aia cu m-am intalnit nu?

ca nu se uita la mine adevarul ca nu ma place mi-a zis ca nu sunt genu eicrying

mi-a zis ca in poze eram dulce dar real nu arat bine de loc sad a zis ca i se rupe de mine acum am vb cu 3 luni si pe mess si telefon fata imi zicea ca sunt dulce alea alea
nu stiu ce dar na de ce ore unora le place cu inima altora?

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cred ca in locul tau o faceam ca la usa cortului pentru jignirile astea gratuite si prostesti!

Ma intreb,daca acum, cand ai vazut intr-adevar cine e ea, te mai gandesti sa mai repeti experiente din astea cu altele, pe viitor...

Cel mai bine e sa nu o mai cauti si sa o ignori!

| Crisu a răspuns:

Tipa cred ca nu stie ce vrea. In primul rand mi se pare stupid, dar foarte stupid sa te intalnesti cu persoane de pe net. Iar in al 2-lea rand sa-ti mai faci si impresii despre acea persoana dupa poze si dupa felul in care vorbeste pe mess, iar mi se pare o chestie... dar nu numai stupid, foarte stupid. E evident ca cineva nu e la fel ca in poza, dar la fel de evident e ca nu ai cum sa cunosti o persoana nevazand-o decat 1 data. Poate ca ea nu a vrut sa se joace cu inima ta, insa a fost foarte nesimtita spunandu-ti ca arata-i bine in poze, dar in realitate nu. Sorry! Dar ea e perfecta? Si oricum, se vede ca nu... nu are educatie. Nu-ti mai face atatea griji pentru o fata care nu te place, imagineaza-ti ca exista multe altele care te plac. happy
xoxo

| Castiel a răspuns:

Yeaah stiu km etongue sunt e astea mah eu zic sa nu te intalnesti pe net sau alte prostii gaseste o fata care se uita la suflet (cea ce in Romania este... mda ) daca tu esti de treaba nu trebuie sa te incurci cu pitzipoancele astea care se uita la fizic nici macar nu incearca sa te cunoasca-.- traim intr-o lume bolnava si jegoasa mai ales fetele "moderne" care sunt oribile! @crisu bullshit! numa juca tu teatru cu fetele care il plac ca atata timp cat nu da de o fata care se uita la suflet adios totul la o intalnire este atractia fizica! ca ei nu simt iubire, deci marius eu zic sa faci muschii (sansele marite) si sa fii si sensibil/destept si repet nu cauta pe net nene fete pe net sunt numai curve/pitzipoance care umbla cu cocalari de aia curvari ce pnm! sfatul meu este sa te lasi de a cauta o iubita si sa te distrezi cu amici alea alea si poate iti fac e irost de o prietena mai stii? sau incearca sa te duci la o fata care e asa mai draguta si sa ii ceri id-ul de mess nr de tel ceva si dupa te descurci tu ca esti baiat marewinking

| cOnTexT a răspuns:

@Marius
Asa sunt unii oameni, nu au sufletwinking! Spune-i sa se uite in oglinda printre tonele de machiajwinking peste fata ei, sa se uite in oglinda la sufletul eiwinking ca nu doar aspectul conteaza. sa vada ce suflet putred are si ce suflet pur ai tuhappy

| MariusDeejay explică:

De ce unora le place sa joaca cu inima altora?