| Sergyu1995 a întrebat:

Vand Cont pe metin2GX de lvl 105 sura BM cu leu si urmatoarele iteme: diavol sura +9 posedata ninja +9 celesta +9 scut sfant +9 full seturi toate lacrime +9 plus 350kk pe cont care e interesat sa il cumpere sa imi deie add la id-ul: sergyu_lastboy sau numarul de telefon 0742510258 pret cont 100 ron, Rog seriozitate

1 răspuns:
| cipryan a răspuns:

Nu ai cum sa fi bm la lv 105 si nu iti da nimeni 100ron pe el daca te gandesti sa il dai pe grazis lasa-mi un mesaj aici