| Sergyu1995 a întrebat:

Vand Sabie Batalie +9 Pietre +4 PVP( WAR +4 SURA +4 NINJA +4 ) In bani reali cu cateva milioane.( Locuiesc in ARAD ) Care e interesat sa o cumpere sa-mi dea add la id-ul de mes [ sergyu_lastboy ]

3 răspunsuri:
| Ovilacul a răspuns:

Din banii de pe sabie sa nu uiti sa-ti cumperi si o "viata".

| Miii a răspuns:

Beii beiete. se para sca esti prea obsedat de metin maa`. mai iesi si tu pe afara. sa vezi ca e frumos. decat sa stai numai la calculatorlaughing

| GEANYPM a răspuns:

Sall daca ai pe aries suna ma sa vorbim 0761697504