| dia200 a întrebat:

Vara trecuta aveam un iubit dar era mereu plecat si iesind afara cu niste pr un baiat mi-a zis ca ma iubeste, si mie imi placea de el da nu puteam spune ca il iubesc dupa un timp iubitu meu incepuse sa se comporte foarte urat si am incercat sa ma des de el da in zadar. iar baiatu ala era virgin si eu nu si i-am propus intr-o zi sa incercat. si mo refuzat. dupa care am mers intr-o excursie si am facut-o cu unu si sa aflat si baiatu ala so suparta celalalt so des de mine. dupa un timp acel baiat mo intrebat daca vreau sa fiu cu el si am acceptat dar dupa 2 saptamana mo inselat si nu am mai vb cu el 6 luni dupa care am inceput iar sa vb si i-am cerut sa ma ajute la un proiect si in timp ce ma ajuta mo sarutat apoi la o petrecere so batut cu fostul meu pr si iar nu am mai vb. si dupa 3 luni mo chemat la el cunoscandul am mers fara sa mi se para ciudat si atunci el o inceput sa ma sarute si va puteti imagina continuarea. dar problema e alta acum am un pr de 6 luni si tin foarte mult la el da imi aduc aminte si de celalat. si inca fostul imi mai propune sa ne int ce sa fac sa accept sau sa il uit?

Răspuns Câştigător
| ApriV a răspuns:

E naspa cand trebuie sa alegi crede-ma! orice alegere vei face, vei regreta putin, putin mai mult, depinde de tine... trebuie sa te ghidezi dupa instinct, chiar daca alegerea va fi proasta, trebuie sa faci ce vrei pana la urma.iti pot spune ca am stat cu un baiat si tineam foarte mult la el dar eram cuplata deja si tineam la aman2, am decis sa raman cu actualul si iti pot spune ca nu regret chiar daca ne-am despartit;-). sper ca te poate ajuta ceea ce ti-am spus, ai grija de tine si nu regreta nimic! te pup

2 răspunsuri:
| alafaranume a răspuns:

Culca-te cu amandoi! atata timp cat ai pe unu nu iti ajunge? plina tara de panarame...

| DrZzz a răspuns:

Depinde pe care il iubesti mai mult, si cel mai important gandeste-te cine merita dragostea ta [funda te rog]