| Oliiviiiia a întrebat:

Verisoara mea a stat cu un baiat, care mie acum imi cam place de el si mi-a spus chesti urate despre el oare sa o cred? adica chiar nu stiu ce sa face mi-a spus ca e super naspa relatia cu el, dar mia mai zis ca si el ma cam simpatizeaza, dar locuim cam departe unul de altul si nu stiu nu ne-am putea vedea numai in weekend. ce sa fac? sa incerc o relatie sau sa cred ce zice verisoara mea ori sa ma dau batuta sa nu ma intereseza? thinking chiar nu stiu ce sa fac puppy dog eyes,

Răspuns Câştigător
| ramonika125 a răspuns:

Daca verisoara ta a facut asta a fost foarte urat din partea ei, atata timp cat esti un cuplu cu cineva este normal sa stii amanunte picante despre partener asta nu inseamna ca daca te desparti de el trebuie sa le imprastii la toti, eu te sfatuiesc sa incerci, poate ei nu sau potrivit, poate tu ai mai mult noroc.pup bafta. Funda?

| Oliiviiiia explică (pentru ramonika125):

Pai sincer eu as avea mai mult noroc, dar din pacate el este un pic mai sensibil si nu stiu daca ar avea curajur sa ma intrebe thinking

1 răspuns: