| addictEd_4372 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata atunci cand va uitati pe geam sa va vedeti spatele, si cand va intorceati cineva arunca in voi cu slana de >vita?CEL MAI CINSTIT RASPUNS PRIMESTE FUNDITA

Răspuns Câştigător
| rules1234 a răspuns:

Se poate, adica teoria combinari moleculelor de fifascilizie intr-o combinatie dipol-dipol rezulta un sistem secretativ care iti ofera o nota placuta a actului sexual.

4 răspunsuri:
| Rapture a răspuns:

Cel mai cinstit...Nu.Nu mi s-a intamplat.

| alexandru171 a răspuns:

Adevarat ce ai fumat legale?

| addictEd_4372 explică:

Se poate, adica teoria combinari moleculelor de fifascilizie intr-o combinatie dipol-dipol rezulta un sistem secretativ care iti ofera o nota placuta a actului sexual.
Xxx♫♪|Ŵэєk£∑¥|♪♫xxX: ))))))))))))))))))))

| SoNofDeBoRaj a răspuns:

Ce ai fumat de ai filmele astea?