| Elena11 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata ca un baiat care nu a "reusit" nimic cu voi sa inceapa sa se laude ca ati fi facut multe si sa va faca se pareti c**ve in fata celorlalti? Ce e de facut in situatia asta? Funda

14 răspunsuri:
| answer a răspuns:

De facut: sa tragi invatamintele necesare, sa deschizi mai bine ochii data viitoare si sa nu mai pui pe primul loc frumusetea fizica; de cele mai multe ori aceasta ascunde mizeria sufleteasca de nedorit. Asta e, atata poate! Daca vei sti sa iti faci imaginea in fata celorlalti, daca vei sti ce sa zici in fata lor si daca vei sit ca nu are de ce sa-ti pese de gura lumii atata timp cat nu vorbeste decat neadevaruri, nu vei avea probleme cauzate de lauda unui "vai mor_ii lui" care ajunge sa creada in minciunile lui.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Doamne,ce nesimtiti sunt unii.Dar nu-i problema, am mereu idei in cap care sigur dau rezultate.Pai daca baiatul se lauda in fata celorlalti ca ai facut-o cu el sau ceva, nu mai simplu te iei tu de "scula" lui de fata cu toti?batting eyelashes
Adica sa-i zici ca atuncea cand o faceai cu el, de abia daca se scula si daca se scula nici 2 minute nu tinea si deja isi dadea drumul...Ca scula lui e prea mica si nu satisface nici puricele macar...Si multe altele.Iti zic la sigur ca un baiat nu suporta sa se ia cineva de "scula" sa.
Incearca si o sa vezi rezultatul.
P.S:Faza cu "incercatul odata" nu prea poti scapa ca, daca esti tu cea din avatar, ei te vor crede o c**va.Cel mai bine e sa-ti lasi "prietenii" acestia deoparte si sa incerci sa cunosti alti oameni, care nu sunt genul ala de oameni creduli la orice cuvant zis de orice prost.

| Elena11 explică (pentru DirectDinBerceni92):

In niciun caz laughing) nu sunt eu cea de la avatar tongue

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Elena11):

Credeam ca Lorette e singura mulatra draguta si ca tu faceai concurenta cu ea:O

| hanibani a răspuns:

Mai incearca sa aduci asa mai subtil situatia in discutie cat sunteti cat mai multi si zici pe un ton mai glumet: si sa stiti ca i.am facut si oral, nici pe.o masea nu.mi ajungea scula lui.
sa vezi ca dupa asta el o sa fie subiectu de ras al tuturor...

| CryssCrySta a răspuns:

Da, vor disparea zvonurile astea in curand, dar iti strica imaginea.Gaseste ceva cu care sa il ai la mana si nu va mai spune nimic.

| PsyhoWoman a răspuns:

Dadadadadadada am patit! Deci uitebig grin am avut un prieten...si tot ce s-a intamplat intre noi a fost peeting ca sa aud recent ca zice peste tot ca am facut-o ca i-am facut oral si mi-e scarba de el jur! nu stiu ce e de facut lumea care te cunoaste stie cum esti :* eu zic sa-l lasi sa vorbeasca nu-i da satisfactia de a vedea ca suferi bafta :*

| Elena11 explică (pentru PsyhoWoman):

Nu pot sa stau fara sa fac nimic in timp ce ma intalnesc cu persoanele care ma cunosc si au auzit versiunea lui si sa stiu ca ma cred o c**va straight face

| Elena11 explică (pentru PsyhoWoman):

Si mai mult decat atat. nu pot sa stau si sa vad cum anumiti baieti se uita la mine de parca ar vrea si ei o data...

| PsyhoWoman a răspuns (pentru Elena11):

Eu te inteleg iubita.dar eu asta am facut..am stat si nu i-am bagat in seama! happy eu zis sa stia linisita in scurt timp o sa stie toti ca minte! :* sau o sa uitebig grin

| PsyhoWoman a răspuns (pentru Elena11):

Deci stai linistita :* :X am patit e rau dar peste 1 luna uiti si tu :*

| jijitzu23 a răspuns:

Am vazut cazuri... nu e mare lucru de facut in afara faptului de a te duce la el in timp ce se da mare si sa-l umilesti ca sa-ti recapeti demnitatea happy

| Elena11 explică (pentru jijitzu23):

Iti dai seama ca nu se da mare in fata mea, ci pe ascuns. Am auzit si eu de la un baiat.

| jijitzu23 a răspuns:

Ok atunci convingeti prieteni apropiati ca nu e adevarat si ca e o minciuna (ei trebuie sa te creada) si restul daca vor sa te asculte bine daca nu macar ai un grup mic de prieteni buni care te sustin