| Maggie49 a întrebat:

Vi s-a întâmplat vreodată să vă simțiți atrași sexual? Cum ați procedat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Atractia sexuala fata de o persoana de sex opus sau de acelasi sex, se produce de regula permanent, uneori in mod continu mai ales in perioada tineretii cand activitatea hormonala devine din ce in ce mai intensa. Rezolvarea problemei respective consta in incercarile repetate de a intra intr-o relatie care pana la urma, la un moment dat este foarte posibil sa devine reala. Iar in cazul in care atractia sentimentala nu este reciproca, mergi mai departe fiindca in mod sigur iti vei gasi sufletul pereche. Succes! Multa sanatate!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici cum, mergi mai departe. Ce e de procedat?

| andrey69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pur si simplu te implici pana obtii acel ceva. daca se poate, evident. daca refuza absolut total..aia e, treci peste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru andrey69):

Acel ceva ce, prietene?
Relatie? Tu incepi o relatie exclusiv pentru o atractie fizica? Te va tine doua saptamani.
Sex? Unii dintre noi avem principii, si nu credem in sex in lipsa iubirii.

| Violleta2022 a răspuns:

Niciodata nu m-am lasat dusa de o atractie fizica, ce dumnezeu, suntem oameni, avem creier si-l folosim, pentru atata lucru nu-ti strici reputatia, sau casnicia.

| andrey69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am raspuns strict la intrebare, atractie sexuala..la aia ma refeream