| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a parut mai reusita perioada studentiei fata de cea a liceului din punct de vedere sentimental?

6 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Ce slbz cauta intrebarea asta aici? Uiati-va la categorie cand adresati intrebarea incuiatilor.

| Memecy a răspuns:

Depinde liceul a fost naspa studentia n-am apucat-o

| neutrino a răspuns:

Nu se pot compara cele doua perioade, fiecare cu frumusetea ei specifica.

| Charice a răspuns:

Perioada liceului se spune ca este cea mai frumoasa perioada si cea mai iubita de adolescenti happy deci da la liceu te indragostesti si afli lucruri noi happy

| OlariuRox a răspuns:

Perioada liceala e cea mai super, ai mai mult timp liber si dragostea e mai pura.

| ccm1amy a răspuns:

În liceu este foarte frumos.În perioada studenţiei, totul a devenit mai serios. Tragi tu concluzia de aici.