| anonim_4396 a întrebat:

Vi se par atragatoare persoanele care poarta ochelari?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da

| corbulalbrosu a răspuns:

Atractivitatea sau repulsia manifestata fata de o persoana, depind de mai multi factori printre care pot fi enumerate forma corpului, aspectul chipului, caracterul, inteligenta, etc. insa in nici un caz necesitatea de a purta/folosi ochelarii NU poate reprezenta un criteriu care sa fie luat in considerare in aceasta problema. Parerea mea. SanatatE!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat
| gheorghe699 a răspuns:

Da,mie fetele, femeile care poarta ochelari, mi se par f sexi, mult mai atragatoare decat cele ce nu poarta, ma refer strict la ochelarii de vedere...

| Csander a răspuns:

Daca-s tipe, da. Daca-s tipi, nu.

| SalutCeFaceti a răspuns:

Fetele da, dar doar unele, baietii nu. Sunt baiat. Daca as fi fata baietii cu ochelari tot nu mi s-ar parea atragatori.