| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare corect? Cititi un pic si spuneti ce parere aveti? Nu stiu dar asta m-a facut sa urasc enorm faptul ca sunt fata.http://femeiaortodoxa.wordpress.com/......ie-cleopa/

Răspuns Câştigător
| DeepEyesClaudia a răspuns:

1. Citatele din Biblie pot fi interpretate in 1001 feluri.
2. Dumnezeu este iubire, nu? De ce ar spune ca unii sunt superiori altora in fata Lui? Toti suntem egali in fata lui Dumnezeu. In viata de toate zilele... unii sunt mai egali ca altii.
3. Nu ai de ce sa urasti ca esti fata.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie mi s-a parut foarte frumos. Si m-am gandit din nou si mi-am dat seama ca mai gresesc, ca nu sunt mereu liman sotului meu asa cum am jurat in Biserica ca voi fi. Eu cred ca daca citesti textul ala cu mintea curata si cu sufletul deschis, multe ai de castigat si invatat din el.

| Kasandra_7363 a răspuns:

Doamne esti nebuna ...asta se intampla la 1800 ce naibii tu inca mai crezi ca se poate intamola asa ceva?