| catydulcika a întrebat:

Vi se pare normala o relatie intre un baiat de 23 de ani si o fata de 13-14 ani?

11 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Legal NU. E coruptie de minori, iar daca afla mama ta, cred ca o sa fie un mare scandal.
Moral NU.
Religios NU.
Deci NU.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu mi se pare normal...aici e vorba de pedofilie nici vorba de "relatie".

| Emilian65 a răspuns:

Relatia intre o fata de 13 ani si un baiat de 23 ani este anormala.

| Fatamuntilor a răspuns:

Categoric NU!
Din punct de vedere legal, moral, etic... si tot ce vrei!

| Alcyon a răspuns:

Tipul e clar pedofil.

Răspuns utilizator avertizat
| Voidwithin a răspuns:

Nup, nu-mi plac pedofilii.

| NameHarris a răspuns:

Da, da el sa fie la puscarie si ea in afarawinking

| AnnaaaMaria a răspuns:

Tu ce crezi că vrea tipul de 23 de ani de la una de 13 decât să profite de ea? El e pe cale să-și întemeieze o familie la vârsta pe care o are. Chiar crezi că vrea o copilă de crescut?

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Nu. Acum sa iti si explic de ce imi sustin raspunsul:
Un baiat de 23 ani, nu sta cu o fata de 13 ani pentru ca o iubeste. El face acest lucru, pentru ca fetitele de 13-14 ani sunt mult mai usor de prostit( nu o zic in nume de rau, ma refer ca ele le cad mult mai repede in plasa), sunt mai naive, ceea ce este si normal fiindca sunt copii, iar cele de varsta lor sunt destul de mature sa isi dea seama ca tot ceea ce vor sa obtina de la ele este o aventura. Acei barbati care se "combina" cu fete de varste asa de fragede, nu vor decat sa isi atinga scopul principal, acesta fiind sexul.

| Constantinescu_Andrei_1989 a răspuns:

Daca o sa ai o astfel de relatie, urmeaza sa ai o relatie cu puscariasi cu care o sa imparti celula!