| biabiancal77 a întrebat:

Am aproape 17 ani(clasa a 10 a) si imi place de un baiat de 15 ani(clasa a 8 a).Ce parere aveti? Adica vi se pare normala chestia asta? Cum ati vedea o relatie de acest gen?

Răspuns Câştigător
| AdelaElena88 a răspuns:

Nu e nimic anormal. Unii baietii de 15 ani gandesc mai matur decat altii la 18 sau chiar la 20 ( crede-ma am vazut cu ochii mei) Nu vad nicio problema cu asta ( probabil se vor gasi cativa care sa comenteze, dar pe tine nu ar trebui sa te afecteze). Eu zic sa incerci, s-ar putea sa ai o supriza foarte placuta! Baftawinking

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti place de el ca ce? Fratior ori coleg de scoala?
Cum baietii se dezvolta mult mai incet decat fetele, probabil ca ala la 15 ani, are creierul si comportamentul unui copil de 13 ani. Tie ti-ar place o asemenea companie?
Ce sa faci cu el, sa-i duci geanta la scoala, sau sa-l iei de crescut?

| vocea a răspuns:

Buna stimat utilizator, as incepe prin a spune ca aceasta relatie este specifica varstei tale nu vad nici o problema prin a umbla cu baieti mai mici ca tine, deoarece ei sunt inofensivi, fata de restul fetelor care umbla cu baieti dubiosi de varste medii de peste 24 de ani.
Stai calma si sper sa va intelegeti de minune.

| Alicezzz a răspuns:

Ce este anormal? Ca este mai mic ca tine? Sentimentele nu trebuiesc judecate dupå varsta. Cu siguranta el nu este copt la minte asa cum este unul de 20 de ani si noi femeile fiind mature in gandire, in genral avem inclinatia spre un barbat mai matur si copt la minte, dar tu esti adolescenta el la fel, daca va placeti si exista sentimente reciproce nu vad problema!

| Stefanismyname a răspuns:

Da,e complet normal

| Marinescu_Mihnea_2000 a răspuns:

Nu este nimic anormal, varsta e doar un numar draga mea