| maffy16 a întrebat:

Vi se pare prea mare diferenta de varsta dintre un baiat de aproape 17 ani si o fata de 13? De ce?
Va rog, fara raspunsuri rautacioase! :* :*

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pot manca linistiti o prajitura impreuna. Tu esti copila?

| Alcyon a răspuns:

Nu mi se pare in regula ca o fetita de 13 ani, sa umble cu un baiat care-i deja adolescent. Baietii de varsta asta, se gandesc numai la sex. Daca mai e si "bad boy", e si mai rau. Sa aiba mare grija ce face.

| Fernando9Torres a răspuns:

Se duce dreaqu tara...copii excitati peste tot unde te uiti straight face.
Revenind la subiect: Nu, nu e normal ca fetita de cls a 7-a sa umble cica laughing cu un "BAD BOY" de cls a 11-a, la 13 ani nu stii de e aia "Dragoste adevarata" la 13 ani iti place de toti care ii vezi mai "draguti", asteapta si tu pana faci 18 ani, si o sa vezi ca imi dai dreptate!

| mada1820 a răspuns:

Nu mi se pare mare diferenta dintre cei doi atata timp cat unul dintre ei are o mentalitate ceva mai dezvoltata. Numai ca baietii de 16-20 de ani isi doresc intotdeauna ceva mai mult iar in cazul de fata pentru ea este prea devreme de o relatie mai "avansata".

| maffy16 explică (pentru mada1820):

Si daca baiatul este ceva gen,, bad boy-ul" scolii si nu prea are o reputatie ok, iar fata nu stie daca parintii ei ar fi de acord?

| mada1820 a răspuns (pentru maffy16):

Atunci ea ar trebui sa stea "parcata" pentru a nu a avea de suferit mai tarziu. Desi la varsta aceasta totul pare normal si "misto" mai tarziu se va da cu capul de pereti si va regreta ca a intrat intr-un anturaj si a stat cu un baiat care nu merita.

| CheLoo23 a răspuns:

Nu intreba de ce ca nu ai pentru ce laughing e ceva normal chiar daca este vorba de 4 ani daca fata este destul de matura si dezghetata la minte e totul perfect intre ei cred...eu am 25 de ani nevasta mea are 18 ani imi poarta numele sfatul meu nu este o problema varsta intre ei doar cei care ii invidiaza pentru astawinking ciao

| alkhymeia a răspuns:

rolling on the floor)...daaa, e ok..eu zic sa fugiti impreuna, sa te intorci insarcinata, dar nu-i nici o problema ca parintii tai vor avea de crescut 3 copiii, tu, bad boy si plodu