| ioana_8259 a întrebat:

Vine ziua indragostitiilor si nu stiu ce cadou as putea sa ii iau iubitului meu. dati-mi cateva idei va rog multumesc:*

Răspuns Câştigător
| lOllipOp a răspuns:

Buna ioanabatting eyelashes

Poti sa cumperi o rama foto pentru trei fotografii in care sa pui o poza cu tine, una cu el si una cu voi doi intr-o ipostaza romantica,

-un puzzle personalizat in forma de inima sau simplu, care sa formeze o poza a voastra, l-ar lua prin surprindere. Gandeste-te ca el o sa vada multe piese imprastiate, o sa vrea sa-l rezolve si va avea o surpriza de proportii cand o sa vada ca este cu voi doi.[este destul de originalthinking
-un ceas de perete in forma de inima.care poate fi personalizat cu poza voastra,
-o pernita sub forma de inimioara cu poza voastra sau tricourile personalizate,
-un medalion in care sa fie gravate sentimentele tale pentru el, fie ca vei scrie in limba romana, fie ca vei alege engleza, va fi un dar pe care sigur il va adora.

pa, pa:*

3 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Depinde si de varstahee hee. Sunt pe Giftland.ro(scrii pe google giftland)niste cadouri frumoase personaleizate, cu poza cu voi doi, de exemplu perne in forma de inima sunt foarte frumoase stiu din experientahappy. Trebuie sa iti faci cont si sa comanzi livrarea va veni in maxim 3 zile SAU un tort in forma de inima.Bafta!

| abc123_5207 a răspuns:

Parfum, bratara, portofel, ceva de imbracat sau ceva ce stii ca isi doreste big grin succes happy

| sabryyy a răspuns:

Eu anul trecut am primit o pernita cu poza noastra si cateva versuri scrise. Mie mi-a placut enorm si am fost foarte incantata love struck