| Dontspeek a întrebat:

Peste cateva zile este ziua iubitului meu si nu stiu ce cadou sa ii cumpar.crying Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| gRasuPCH a răspuns:

O bratara, un ceas, un parfum, o geanta, o pereche de adidasi, ochelari de soare, lantic, caciula, tricou cu imprimeu unic, o inimioara, sau cel mai frumos lucru O Rama Foto cu voi 2 sau tu impreuna cu familia lui dar sa nu stie de poza respectiva... o sa aiba o amintire frumoasa (cred) depinde ce caracter are big grin

9 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Un tricou personalizat.

| Kasia a răspuns:

Un ceas frumos sau un parfum

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

De obicei se ia un parfum mai scump

| Schweitzer a răspuns:

Daca vrei un cadou original de Craciun urmareste video-ul acesta: http://www.youtube.com/watch?v=2uGr0RyGpCU&feature=g-upl
Eu zic ca e super si original! Si costa doar 5 dolari.
Toate cele bune!

| brandsfashion a răspuns:

E pacat sa cumperi obiecte care nu au nici o legatura cu cel caruia vrei sa i le oferi. In schimb e obligatoriu sa te inspire cand ii cumperi ceva din firea lui sau a a ei, din personalitatea sau modul sau de viata! Uite am facut un top dupa preferintele vizitatorilor cu cele mai cel cadou pentru barbati/iubiti, iubita, mama si soacra :)
http://cadouri-de-craciun.net/cadouri-ce-sa-cumparam-si-cum-sa-daruim/

| SwettieNicki a răspuns:

Pai un simplu 'Te iubesc' din inima pentru unii este de ajuns dar ii poti lua u parfum, o bluza sau ceva ce crezi tu ca ii lipseste... Sper ca te-am ajutat;** Noroc!

| Denniissaa a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi ceva ce stii ca isi doreste. Sau un album cu poze cu voi sau ceva personalizat care simbolizeaza iubirea voastra. Daca va fi daruit din inima, ii va placea cu siguranta! happy

| heartinhell a răspuns:

Ce pasiuni are? De exemplu daca ii place fotbalul sau gen i-ai o minge noua. Daca ii place muzica i-ai ceva folositor pentru instrumentul la care canta sau daca nu, un cd cu artistul preferat. Sau poti sa-i iei un cadou simbolic gen un animalut de plus cu un clopotel la gat si o felicitare pe care sa-i scrii " Mi-am luat clopotel sa nu ma pierzi prin casa " sau un mesaj din acesta. Sau daca nu, fi atenta la ce spune, mergi cu el prin magazine si cand spune ca i place ceva si nu poate sa si-l cumpere, il faci tu cadou. Sper ca te-am ajutat