| Valy1106 a întrebat:

In curand vine ziua indragostitiilor si nu stiu ce cadou as putea sa ii iau iubitei mele. dati-mi cateva idei va rog multumesc cel mai bun raspuns are funda

Răspuns Câştigător
| MiUtZaA a răspuns:

Buna! Pai poti sau cumperi o inimiora de plus pe care sa scrie te iubesc etc, sa ii cumperi trandafiri rosii, ceva lantisor care sa il impartiti (o parte din medalion tie si una ei) sunt in forma de inimioara. Sunt multe ce poti sai cumperi. Tu sti ce ii place.
Am si eu o rugaminte la tine. Tu esti baiat. Eu ce i-as putea cumpara la iubitelul meu de ziua indragostitilor( si eu am publicat intrebarea asta dar nu mi-au raspus decat 2 pers si mnoah)big grin
SPER SA ITI FIE DE FOLOS RASPUNSUL MEU big grin (il astept si eu pe al tautongue)

9 răspunsuri:
| Relax_7124 a răspuns:

Poii poti sai faci o surpriza de exemplu cheamo undeva fara sa-i spui ce ai degand sa faci iar daca te intreaba spune-i ca este o surpriza(asta o va pune ca pe ace de curiozitate) o plimbi prin oras sau pe unde o duci si dupiaia poti sa o duci la o pitzzza (ii faci u cinste ca asa e frumoswinking ) dar inainte poti sai iei ceva frumos vezi u ce ii iei( poti sai iei un trandafir sau un parfum sau orice depinde de cati bani dispui) si gasesti u un moment cand sa ii dai cadoul ca sa o suprinziwinking si gata fata este fff fericita

sper ca te-am ajutat

funda?puppy dog eyes

| BomboanaCuCaramell a răspuns:

Pai acum depinde si de fata si de buget. dar sa nu lipseasca un buchet de trandafiri ( sau ce flori ii plac, dar majoritatea fetelor aaaddoorrraa trandafirii rosii :X). si mai poti sa ii iei o kutie de bomboane da-le cu i love milka ^.^ (daca nu prea ai bani ke deh... e crizalaughing) sau poti sa ii iei un lantzisorr sau niste cercei sweet love struck. orikwm gestw conteaza si sunt sigura ca o sa adoore kadow d la tine, indiferent ce ewinking

| iulya_9118 a răspuns:

Ai putea sa ii iei un trandafir.big grin simbolizeaza dragoastea sau o inimioara.sau cel mai bine ar fi sa-i scrii o poezie.ar fi inkantata big grin.succesbig grin

| micutzadominatoare a răspuns:

eu sunt fata si mie de exemplu miar place o partida de dragoste, dar depinde tu cati anisori ai si daca v-ati inceput viata sexuala, in acest caz iai un parfum si de cate ori o vei saruta vei simti mirosul ei, parfumul trebuie sa il alegi pe placul tau nu pe al ei, si atunci ea se va da cu el mereu. Sa nu cumva sa ii iei un ursulet sau ceva de genu este copilaresc straight face

| aBunchOfSmiles a răspuns:

Ca orice fata, ea ar vrea sa-si petreaca Ziua Indragostitilor cu tine!:X Incearca sa o faci sa se simta speciala! Ia-i un trandafir sau flori, nu stiu, depinde de ea! Pe urma poate va puteti duce la o plimbare, la film sau doar sa va bucurati de prezenta unui altuia. Dar deja m-am abatut. O idee de cadou ar fi, in functie de personalitatea iubitei tale, desigur. Daca este genul romantic, incearca flori, un parfum, cercei sau ceva ce isi doreste. Daca nu este genul romantic, incearca ceva mai diferit, ca de exemplu un tricou sau ceva ce stii ca se va bucura. Nu stiu daca te-am ajutat sau nu, dar sper sa ai noroc. Sa fiti fericiti!:X:X>big grinbig grin

| heyromania a răspuns:

Ar fi frumos un obiect creat de tine specific zilei indragostitilor, de exemplu o inima mare din carton 3d cu multe bomboane de ciocolata in ea. Nu ii luaq toate chinezariile care se gasesc la tot pasul.

| ursuletumagic a răspuns:

Nu prea am idei depinde cei place eu zic sai iei un trandafir ca oricarei fete ii plac florile si sai faci ceva personalizat cu voi 2

| XusefulX a răspuns:

Hmm.eu credeam ca pentru fete e mai greu... mie mi-ar place sa imi faca cadou un ursulet, sau o inimioara. i-ai si tu km la fel sau un buchet de trandafiri rosii, bomboane.:*

| blueyes13 a răspuns:

Mie una mi-ar place sa primesc un buchet mare de trandafiri si sa il gasesc la scsoala pe banaca fara sa stiu de la cine e si sa vina el si sa ma sarute asa cum numai el stie sa o faca:Xoricum orice mi-ar lua as fi mui; tumita ca e de la el:* bafta in continuare