| Miina97 a întrebat:

Bună seara! As dori sa-i fac iubitului meu cadou de ziua lui un parfum. Ceva persistent până în 200 de lei m-ar interesa. Ma puteți ajuta ca rog? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut!
Uită-te pe parfimo.ro.Sunt originale și au preturi ieftine.Bagi filtrul și vezi ce găsești.
Recomandaretongueolice-To be

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Poti arunca un ochi si la cele de la L'erbolario.Au note bune pe aplicatia InciBeauty, facute in Italia si nu sunt testate pe animale.Un parfum care persista dar are ingrediente toxice, nu face decat sa-ti afecteze sanatatea.

| AdioTPU a răspuns:

Un Karl Lagerfeld.

| Katoky a răspuns:

Bună!
Îți recomand parfumurile Verset, se găsesc atât online cât si în farmacii. De asemenea, sunt foarte persistente și au și un preț bun (100ml, undeva la 80 de lei).
O zi bună!

| DonEnnioSalieri a răspuns:

Un versace, hugo boss, 200 de lei nici apa chioara nu tine prea mult ….

| MiraMiraMira987654321 a răspuns:

Tu alegi parfumul pentru el dupa preferintele noastre? Si daca nu-i place? Vezi intai ce-i place lui si apoi alegi dintre alea.

| shiningcrown a răspuns:

Eros Versace