| hamster a întrebat:

Virgina sau cu experienta?(baieti)...virgin sau un partener cu experienta (fete)? astept cat mai m ulte pareri

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu sunt asexual.

| BlueHusky a răspuns:

Nu am nici o pasiune pentru fetele virgine deci preferabil "nu".

| Buttercup30 a răspuns:

Eu vreau cu experienta :d

| Mo a răspuns:

Cand mi-am inceput viata sexuala amandoi am fost virgini si nu a fost nicio problema...deci nu prea conteaza. Chestia asta cred ca difera de la persoana la persoana!

| Daysee a răspuns:

Pai virgin cu virgin nu prea merge ca aveti dureri... dar daca e baiatu' virgin e sh mai bine'winking. Sh fata dar mnobig grin

| Alecsia a răspuns:

Pentru o fata virgina este indicat sa isi inceapa viata sexuala cu un baiat experimentat care sa aiba grija de ea, ca sa nu se urce pe pereti de durere... parerea mea. Eu asa mi-am inceput viata sexuala si a fost ok.

| anamaria112208 a răspuns:

Sigur cu experienta doar sa fii satisfacut sa aiba grija de tine.eu asa am facut si sincer ma... atunci cand imi aduc aminte cum isi baga aa in mine asa cu putere ah ce momente