| Loveyourself a întrebat:

Visez de mai multe ori baiatul de care-mi place..acum ca s-a terminat scoala l-am visat 2 nopti larand.De ce?

5 răspunsuri:
| xCarolina a răspuns:

Cel mai probabil pentru ca te gandesti foarte mult la el pe timpul zilei si chiar inainte sa te culci.

| Lexy ♥ a răspuns:

Ptr ca stai cu gandul la el happy

| h3r a răspuns:

Buna. De ce? Pentru ca iti place, ca nu iti poti lua gandul de la el. E ceva normal sa il visezi, atata timp cat simti ceva pentru el, te atrage. Poate ca si dorul e de vina. Ar trebui sa te mai linistesti, mai ales ca s-a terminat scoala si nu il mai vezi. Take care.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Si mie mi se intampla sa visez persoana iubita happy. Il visezi pentru ca te gandesti la el, pentru ca tii foarte mult la el. Daca nu i-ai spus pana acum ca il placi, ar trebui sa o faci cat mai curand, si daca si el te place, mult noroc! big grin

| SECRETvip a răspuns:

Poate pentru ca nu iti poti lua gandul de la el? nici o secunda?winking dar e senzatie placuta asa-i? nu ai de ce sa te plangi, te trezesti in fiecare dimineata cu zambetul pe buze ca si cum viata ar fi un paradis big grin