| bfvhjcv a întrebat:

am si eu o intrebare. daca il visez in fiecare seara pe baiatul pe care il plac[l-am visat 5 nopti la rand] ce inseamna?
ca se gandeste la mine? dau fundita la cel mai bun raspuns:*. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ღiuliaღ a răspuns:

Poi daca l-ai visat 5 nopti la rand inseamna ca tii foarte mult la el:d

Si banuiesc ca te gandesti in fiecare seara la el...

Din cauza asta il visezi, nu ca se gandeste el la tinewinking

Asta e parerea meawinking

O fundita cevasmug?

5 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Insemna ca tu te gandesti prea mult la el.Nu crede in prostii ca si el sa gandea la tinechatterbox

| onlymeme a răspuns:

Poi se vede ca il iubesti, si din cauza ca inainte de culcare sau chiar toata ziua poate te gandesti numai la el, de aceea il visezi mereuhappy
dar daca u il visezi mereu nu inseamna ca asta se intampla doar din cauza ca se gandeste si el la tine
dar cine stie, poate si el te viseazawinking

| wann a răspuns:

Eu stiam ca. daca tu il visezi intr'o seara inseamna ca in acea seara el a adormit cu gandul la tinehee hee

| flyleaf22 a răspuns:

Inseamna ca te gandesti prea mult la el. in loc sa stai si sa visezi, mai bine cauta-l.

| ANNA_2327 a răspuns:

Te gandeti inainte sa dormi la el (:... si eu cand m am despartit de prietenu' meu l`am visat 8 nopti la rand. si dp ce ne-am impacat nu-l mai visamlaughing))Cauta`l:*