| spawni a întrebat:

Imi place de o fata din cls, si in multe nopti visez cu ea! De cate ori incerc sa nu ma gandesc la ea, tot o visez noaptea! De ce o tot visez?big grin funda

3 răspunsuri:
| Crisuc a răspuns:

Pai, odata ce iti place de ea, posibil ca ar trebui sa incepi sa vorbesti cu ea, si sa ii dai de inteles ca o placi, si ti-ar face placere sa ai o relatie cu ea. incearca-ti norocul. daca nu risti, nu castigi. fundapuppy dog eyes?

| giulia890 a răspuns:

O visezi pentru ca te gandesti, iar subconstientul lucreaza ...asta-i toata chestia happy simpla. Daca nu te mai gandesti, nu prea ai s-o mai visezi

| tbc a răspuns:

Asa e normal eu visez cu cate 3 sau 4 femei pe seara depinde daca dorm singur sau cu vreo domnisoara, asa ca e normal mai ales daca ati place de ia, du-te cu tupeu si invit-o sa iesiti undeva, apropiete de ia si arata-i ce baiat dragut sau jmecher esti tu, asta depinde ce prefera ia, si cu tupeu toate cad doar depinde cata rabdare ai. pe urma faceti sex si vei visa cu alta