| anonim_4396 a întrebat:

Voi aveti fantezii sexuale "ciudate"?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimic nu e ciudat, ciudat e pentru cei limitati mintal

| Sofer a răspuns:

Oricine are fantezii ciudate și le e rușine sa le pună în practica.

| Apokales a răspuns:

N-ai sa vezi asa ceva in Gradina Maicii Domnului. Aici se practica misionarul si atat. Nu vii tu cu iepurasul, nelson, 69 si alte rahaturi.

| Paul754880338 a răspuns:

Fanteziile nu sunt ciudate! Ele coloreaza viata cuplului, combate monotonia si rutina. "Ciudat" este doar o eticheta pusa de cei "din tribuna" care n-ar trebui sa se ingrijoreze prea tare de gandurile, visele si fanteziile altora... si de fapt nici nu o fac, doar ca datul cu parerea este un obicei si trebuie pastrat, nu?!