| Mayhem666 a întrebat:

Voi ce fetish-uri si/sau fantezii sexuale ciudate aveti?

25 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Trichofilie, Telefonicofilul =asta e cv vechi din ani 2000, doamne ce nebuni eram noi

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In timp ce sarim cu parasuta.

Si totusi, nu se spun aici. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa vad un barbat/femeie cum se defecheaza. Ma excita cand coboara colacul de toaleta(desi e barbat) ca sa se aseze pe ceva cald. E super sexy si ma termina. Apoi ador sa il privesc cum isi satisface nevoile de defecatie. Asta e una
Imi mai plac unghiile oamenilor

| Mayhem666 explică (pentru anonim_4396):

Stai. Tu te uiti la oameni cand isi fac nevoile?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu urmaresc oameni in baile publice ca un voyeur nebun laughing
Doar cu cei cu care am fost mai intim

| Mayhem666 explică (pentru anonim_4396):

Tot mi se pare putin dubios, but you do you bro, I don't judge.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Dar despre unghii ce zici?

| Mayhem666 explică (pentru anonim_4396):

Ce sa zic? La ce te referi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Imi plac unghiile oamenilor. Imi plac chiar si la femei.

| Mayhem666 explică (pentru anonim_4396):

E ok. Nimic ciudat cu asta. Mie imi plac mainile, venele si gaturile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Esti barbat?

| Mayhem666 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma consider ca un gen sau altul, si nu imi place sa imi pun anumite etichete, dar din punct biologic si anatomic vorbind, sunt o persoana de sex masculin.
Dar de ce intrebi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Eram curios happy
Ești circumcis?

| Mayhem666 explică (pentru anonim_4396):

Curiozitatea ta e cam mare, nu crezi? De ce m-ai intreba asa ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Pt ca am un fetish cu barbatii circumcisi.

| Mayhem666 explică (pentru anonim_4396):

Bravo tie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

laughing

| Goete a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu vreausa te jignesc nici nu am nimic de a face cu preferintele tale sexuale sau de alt gen, dar sunt curios daca nu iti plac etichetele si nu te consideri de un gen sau altul, asta implica de asemenea ca nu te consideri uman sau animal... sau materie defecata, adica de ce te-am eticheta, sa facem diferenta, nu?
Cred c-am inteles ideeawinking

| Mayhem666 explică (pentru Goete):

A nu te considera un gen sau altul (adica genul masculin sau genul feminin) nu inseamna ca implica aspectul de a nu te considera uman, pentru ca genul nu te face om. Si animalele au gen (mai degraba sex, nu gen, pentru ca genul e cu totul altceva), nu doar omul. Omul nu e centru universului.
Plus, am spus ca nu imi place sa imi pun ANUMITE etichete.
Si in orice caz, fraza "adica de ce te-am eticheta, sa facem diferenta, nu?" nu mi se pare prea corecta, asta pentru ca implica etichetarea mea de catre alte persoane. Adica, daca mie nu imi place sa imi pun anumite etichete, de ce le-as permite altora sa o faca?
De ce as permite unui strain sa decida ce sunt si ce nu sunt? De ce sa imi spuna cineva ca sunt baiat/fata, daca eu nu ma simt baiat/fata? De ce sa decida cineva de cine imi place (sexul opus), daca mie imi plac ambele sexe?
Parerea cuiva despre mine nu e cine sunt eu cu adevarat, de aia nu imi plac anumite etichete. Sper ca ai inteles la ce ma refer.
Pur si simplu nu mi-ar placea ca cineva sa imi spuna si sa se creada decis si batut in cuie ca eu sunt un baiat crestin heterosexual, daca in realitate eu sunt o persoana ireligioasa bisexuala. Si am spus persoana, pentru ca nu consider ca apartin unui anumit gen, chiar daca biologic si anatomic vorbind sunt o persoana de sex masculin. Sexul si genul sunt doua lucruri complet diferite. Sexul e cel cu care te nasti, genul e ceea ce te simti, iar cei care se simt genul sexului pe care il au se numesc cis sau cis gender. De ce sa imi puna cineva acele etichete daca nu stie cine sunt eu cu adevarat?
Nu spun ca urasc toate etichetele, urasc anumite etichete. Intelegi la ce m-am referit?

| Goete a răspuns (pentru Mayhem666):

Aaaa... unele etichete. Dar poate eu am ideea ca sunt acelasi cu tot Universul - si chiar sunt, sunt format din electroni, energie
- la fel ca tot Universul. Dar tu nu axcepti doar Unele etichetari. Deci inteleg si trebuie sa fie super nasol sa nu te simti bine si sa nu iti accepti, sa nu fii in rezonanta cu propriul tau corp.
Dar asta nu e problema mea si nici nu ma deranjeaza daca tu nu vrei "sa fii etichetat".
Important e ceea ce Tu simti si crezi despre tine, dar asta ar insemna sa te lase rece ceea ce cred altii, pentru ca oricum cu totii suntem etichetati cu multe criterii, inclusiv economice. Si oricum te vor eticheta mereu, si pe tine.
Eu de exemplu traiesc pentru mine si nu pentru raspund unei etichetari sau unei idei a altora cum ca ar trebui sa fac lucrurile in alt fel. Ce vreau sa spun e nu sa nu iti placa ca te eticheteaza (oricum o vor face-o)ci sa te lase indiferent(ă).

| Cheo0S a răspuns:

Nu am nici cea vaga idee.
Pe toate probabil.

Sa miros chiloti folositi/sa se puna cu fundul la mine pe fata probabil asta se incadreaza in ciudat sau sa miros transpiratia de la subrat(glumesc) laughing.
Nu mai zic de UN trs cu o minora si mama ei.

| Mariaa005 a răspuns:

Fac roleplay cu rapire si crima, ma joc cu un cuțit împreună cu partenerul in timpul actului sexual, daca ma lasa, îi provoc o mica sângerare sau invers happy

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Mie imi place sa ma dau cu gem dă prună pe penis in loc de lubrifiant

| YeeeeRoooock a răspuns:

Sa o ung cu gem

| Vasilica_Miron_1986 a răspuns:

Fantezia mea este arunci când femeia sta cu păsărica pe gură și să masturbeze până își dă drumul in gura mea squirt sau sau secreție vaginală cremoasă multă?