| Anonimăă_8652 a întrebat:

Voi baietii ce senzatii aveti cand va dezvirginati?

6 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Urlu zbier tzip... si dupa beau o Cola!

| EuCuTine a răspuns:

Harciog are dreptate la mine nu s-a rupt ata din prima. am prietenii care au peste 25 si inca mai au ata... pe mine ma usturat cam 1 saptamana laughing pentru ca am facut sex de mai multe ori in saptamana aia si na tot sangera big grin

| nebunu_5532 a răspuns:

Pe mine nici nu ma usturat nici ata nu s-a rupt. A fost pur si simplu foarte foarte bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare de rahat ce mai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ustura o perioada acolo. Vreau sa zic vreo 2-3 zile si mai ales cind urinezi.La cei mai multi ata nu se rupe.

| gg_4620 a răspuns:

Eu cand m-am desverginat a patra oara am simtit ceva ...asa.pe la degetele de la picioare.{intrebare stupida.cand ai o leziune ce simti?}