| Bianca_5451 a întrebat:

Aveti senzatii de `deja vu?big grin

Răspuns Câştigător
| denisa_7520 a răspuns:

De multe ori, tu ai? fundita?

23 răspunsuri:
| DildăuPaispe a răspuns:

Foarte des in ultima vreme

| TeooTeo a răspuns:

Daa.
chiar foarte dess happy

| kiss99 a răspuns:

Uneori

| Phineas a răspuns:

Da am mai mereu...

| xt9000 a răspuns:

Da.

| Trăie a răspuns:

Da si sunt f violente pe mine personal ma doare capu ingrozitor si am o stare de siguranta si tot ce e in jurul meu am mai vazut candva nu stiu de unde dar totul a mai fost fix la fel... nu stiu ce e cu aceasta senzatie...

| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Da,mai mereustraight face

| VirusS97 a răspuns:

Cateodata happy

| Andrei2421 a răspuns:

Eu am uneori dar cred ca mi sa mai intamplat acelasi lucru altadata, dar uneori confund realitatea cu visele si in vis de ex mi s-a parut ca am mers cu rolele iar in acea zi ies cu rolele si se intampla ceva asemanator si mi se pare ca am mai trait aceste momente.nu as putea explica de ce

| VooDau a răspuns:

Da... Cred ca orice om are... Ciudat nu?

| Anca1503 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| RaspunzatoareaBianca a răspuns:

Cateodata

| NoX_9315 a răspuns:

In ultimul timp extrem de multe.

| Ionutz a răspuns:

Da eu dar mai rar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA...adesea. Ma simt ciudat, de parca imi scapa ceva si parca sunt sigura ca acel lucru l'am mai vazut undeva! Ciudat, nu crezi? laughing

| deewskk a răspuns:

Da. toata lumea are. poate ca am visat ceva asemanator si avem deja vu sau na ma rog. da toata lumea are deja vu.

| Flory_2183 a răspuns:

Daaa,foarte des

| CASsY_6727 a răspuns:

Buna Bianca, da eu sincer de obicei am aceasta senatie ca ceea ce am facut sau au spus alti sa mai intamplat si alta data...ce ciudat dar nah...:*

| esterad47 a răspuns:

Eu am foarte multe. exemplu:cand sunt la magazin, acasa...etc.

| Vyole a răspuns:

Da...mereu.Si tu?

| Andrusk_9992 a răspuns:

Da...de multe oritongue.

| Mirena a răspuns:

De la o vreme incoace viata mea parca e deja vu straight face.