| Honey_9348 a întrebat:

Pentru Baietii big grin ce simtitii voi cand dezvirginati o fata?

Va simtiti mandrii?

alea alea?

4 răspunsuri:
| alexxx_5812 a răspuns:

DarkVader a dat raspunsul corect. El este visul orcarei virgine, este mandru ca nu va stii nicidata ce inseamna cu adevarat dragoste si sex.Imi pot imagina mandria lui de barbat dar stiu 100% ca nevastasa nu va fi virgina laughing)

| alinpocris10 a răspuns:

Este sentimentul acela de puritate incat accea fata iti apartine o stapanesti stii ca doar tu o poati avea esti primul si tu poti duce totul la cap (sa ramai de tot cu ea si din astea)

Dar noi normal am prins-o hai alta go go go laughing

| cccp_4613 a răspuns:

Da normal da ca barbat sa ramana cu cea pe care o dezvergineaza toata viata nu numai sa-si bata joc si sa plece si sa o faca de ras pe urma asa consider eu

| c76650531 a răspuns:

Nu conteaza asta dar e ceva palcut senzatii tarii