| anonim_4396 a întrebat:

Voi baietii cereti ca o fata sa fie virgina, dar majoritatea dintre voi mai sunteti? J nu vreau rasp gen: Baiatul e baiat! Ca asta e discriminare! Avem drepturi egale!

33 răspunsuri:
| CriiSsU a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa iti gasesti baiatul potrivit pentru asta, si chiar cred ca pentru el o sa conteze ca esti virgina!

| ania_6884 a răspuns:

Ei voi baietii trebuie sa respectati fetele noi nici odata nu vom fi curve pentru voi noi putem sa va folosim cum vrem si nu aveti ce ne numi curve
Daca voi aveti mai multe fete in pat asta nu inseamna nimic daca noi avem mai multi baieti in pat asta inseamna ca noi suntem curve nu eu deloc nu cred asa
E important ca o fata sashi pastre virginitatea pina isi va gasi un baiat in care va avea incredere si va sti ca nu o va folossi numai pentru o data shiii va zice paka

| Julian a răspuns:

Nu stiu sincer, dar care mai cere acum virgina, o-sa il doara capu pana gaseste una, am intalnit fete care o viata destul de tumultoasa. Asta e viata nu mereu corecta.