| ColorfullColors a întrebat:

Baieti, pe voi v-ar deranja daca sunteti o fata virgina si cand sa faceti sex fata ar vrea sa-si tina sutienul pe ea.
Mentionez ca baiatul cu care vreau eu sa fiu a facut-o de mai multe ori.

Răspuns Câştigător
| cossmy a răspuns:

INNEBUNESC CAND AUD ASA CEVA! am fost cu o fata, am ajuns cu ea in pat, totu bun, frumos si cand am ajuns la sani.NU ATINGE! in rest, ok oriunde vroiam ea fiind aproape debracata pe jumatate. O intreb de ce si rasp ca's mici, ce sa te joci tu cu piticii astia. Mi'e rusine. Ii explic ca imi plac, sunt f frumosi asa cum sunt(erau rotunzi, fermi si.ce mai, super), Abia abia am reusit s'o conving sa'si dea bluza si sutienul jos. Asta este o prostie. Si daca aia 2 nuci, si portocale si pepeni cat toate zilele de post, nu conteaza. TREBUIE sa'l dai jos. Ce e aia sa stai cu el p tine? sry ca iti zic, da cred ca pe oricine ar deranja asta si te sfatuiesc sa nu'ti fie rusine. Fara inhibitii, eventual lasa'l pe el sa ti'l dea jos si gata. Crede-ma ca te vei simti si mai bine decat "sugrumata" cu sutienu in timp ce faci o treabawinking

5 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Dar de ce sa iti ti sutienul pe tine? Depinde de la baiat la baiat. Dupa un timp cica e palpitant sa mai ti ceva pe tine. Eu stiu, vorbeste deschis cu el, poate iti iese din cap ideea de a tine sutienul pe tine in timpul sexului.

| ColorfullColors explică:

Pai nu prea pot sa vorbesc deschis cu el ca daca eventual am fi impreuna ar fi doar de distractie. Si as prefera sa-mi tin sutienul ca nu ma simt cea mai dezvoltata fata si stiu ca el a vazut fete mai dezvoltate ca mine.

| cosmin21 a răspuns:

Pe mine unu m-ar deranja, pai ori suntem in intimitate si ne lipsim de inhibitii ori ce facem?

| yasmin1407 a răspuns:

Hei, da cum s-a mai zis baietii sunt innebuniti dupa sani, si in mom ala ti saruta etc, dc vrei sa ti sutienul pe tine? nu crezi ca ai sani frumosi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu sunt fata dar stiu sigur ca niciunui baiat nu i-ar conveni ca in timp c face sex, fata sa-ti tina sutienul p ea...pai gandeste-te, el p ce ar mai pune mana mana, ce ar mai pipai? sti doar ca baietii sunt innebuniti dupa sani asa ca nu cred ca vreunul ar accepta asta.Bine acum depinde, poate mai sunt si exceptii...