| smileforme a întrebat:

Ce simt baietii cand fac sex oral >:? vreau rasp de la un baiat big grin daca se poate happy

Răspuns Câştigător
| thereforyou a răspuns:

E o placere maxima, nu doar fizica, dar si gandul ca fata are incredere in mine si ca nu ii e scarba in nici un fel de mine imi umple inima de bucurie.

8 răspunsuri:
| BoBBy a răspuns:

Simt placeretongue

| nighter a răspuns:

O placere enorma daca se misca fata cum trebuie si stie sa provoace placere. Poate un orgasm extrem de placut chiar big grin

| mario a răspuns:

Wow.si daca dau si daca mi se face, nu pot sa exprima asta in cuvinte.stiu doar ca as mai vreabig grin

| kidboo a răspuns:

Decithinking sincer e de la fata la fata. daca tipa doar o pupa.nu prea... dar daca o ia la cioc ca o nesatula... ce sa zic.alta viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LooLz laughing rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Pai baieti fetelor sau fetele baietilor? laughing Daca e Baietii fetelor ei bine nu-mi amintesc gustu rolling on the floor))))) dar daca e fetele baietilor astia simt Placerebatting eyelashes Adica se excita ff mult xD In fine oh go on am 14 ani deci sa nu va prind ca commentati rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un orgasm fara efort

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti face baiatul. si stie unde este pozitionat clitorisul. atunci nu gasesc cuvintele potrivite pentru a descrie acel sentiment. e o senzatie extrem de placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt baiat sunt fata da e o placere maxima atunci cand facem 69 cu sotul