| OliverArrow a întrebat:

Intrebare pentru fete:
1)Va plac baietii virgini sau nu? (in cazul in care nu mai sunteti virgina)
2) Ati face-o prima data cu un baiat care e virgin? (in cazul in care sunteti virgine)

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Imi plac barbatii experimentati nu virginii

| Purec a răspuns:

Nu sunt fata, dar hai sa o luam logic. Cui i-ar placea ca partenerul sa nu stie sa ii faca nimic? O fata care nu mai este virgina va dori clar un baiat cu experienta. Dar cred ca o fata virgina si-ar dori un iubit tot virgin, sa fie numai al ei tongue

| aisha01eu a răspuns:

1. Da si ma atrage faptul ca i-as initia eu.
2. Nu sunt virgina, dar prima oara am facut-o cu un virgin si a fost super.

| Necunoscut112 a răspuns:

1-Nu
2-Nu...

| derpiiiiiiiina a răspuns:

1) Nu-s virgina imi plac baietii virgini(nu stiu de ce a dar ma atrag). 2) Am facut-o dar a fost cam complicat pentru ca se gindea prea mult la asta, cum va fi si tot felul de chestii de astea.

| thelowe a răspuns:

Ma incadrez la 2.pai,daca as fi foarte indragostita de el, nu cred ca nu as face-o.

| Sakhni_Eduard_1998 a răspuns:

De acord cu Purec21 desi e ciudata intrebarea

| yneedlove a răspuns:

In general o fata care este virgina o sa isi doreasca cu atat mai mult un barbat cu experienta (daca are minte) ca acel moment si acele clipe sa ramana de vis, si nu un cosmar, iar ea sa ajunga sa fie frigida ca a fost maltratata cum am patit eu la stomatolog... deci sa gandim logic, cine poate si cine vrea, cine nu, soarta

| deliutza7 a răspuns:

Nu as face-o in cazul in care sunt virgina cu unul experimentat...parerea mea