| timidul96 a întrebat:

Voi cand va masturbati, preferati sa va uitati la filme porno sau la hentai?

Răspuns Câştigător
| anonim16121 a răspuns:

Filmele porno frate, dar te masturbezi când nu ai gagica sa o f*ți?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La filme porno=scurt clip video, ca nu vad ce sa vezi 20, 30 de minute, vezi isi faci treaba bye

| SG1995 a răspuns:

Ambele, depinde.

| TitoJacksana a răspuns:

Wtf, dc sa faci **** la hentai? Nu exista nimic care sa te "stimuleze" daca stiti la ce ma refer! Filmele porno sunt leacul masturbarii!

| ARar2805 a răspuns:

Filme

| Albadimateicristian a răspuns:

Eu ma uit la doi caini facand-o. Sau doi ursi. In special aceia gay. Ma excita foarte tare...

| Barbatusmeker69 a răspuns:

Niciuna, rule 34