| andrada a întrebat:

Va place sa va masturbati cand va uitati la filme porno?
P. S. eu ador asta :X

Răspuns Câştigător
| valyalexia a răspuns:

Bravo spor la treaba in continuaresmugsmug:*:*

12 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Daca adori asta, gandeste-te cum o sa fi cand o sa faci sex. O sa fi o nimfomana.

| escroaca a răspuns:

Dai acolo in continuare:*!

| Nebuneală a răspuns:

Iar alta copil oh go on care s. a tampit de mic.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Mai mult nu poti de fapt ce sa-i ceri unei biate fiinte umane la 11 anisori laughing dai dai in continuarie laughing

Răspuns utilizator avertizat
| WayToManySuckers a răspuns:

No Comment - Nu exista cuvinte sa iti spun ce-mi vine in minte in acest moment straight face

| deeaandre a răspuns:

Da. cred ca la multe le place desi nu recunosc lucrul astawinking

| AjutorTPU a răspuns:

Cati ani ai tu draga mea cloe?
Eu cred ca nu ai mai mult de 13-14 ani, la ce intrebare stupida ca sa spun asa ai pus!

Mai bine termin-o cu masturbatul ptc. cum a spus si 'thereforyou' cand o sa faci sex o sa fi o nimfomana.

Te pup si lasa filmele porno ptc. nu sunt 'sanatoase'!winking

| yopreda18 a răspuns:

P. S. S: te uiti mult la filme porno?: )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa asta in continuare cu tupeu!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place

| veraxa25 a răspuns:

Cole11 dai baga degetele la maxim i fain asa-i succes incontinuare