| Hirockers a întrebat:

Voi ce ati face daca relatia voastra cu iubitul ar deveni plictisitoare? incerc sa gasesc tot felul de lucruri. sa discutam .sa.nu stiu. voi ce ati face? va rog ajutati-ma sa alung monotonia

2 răspunsuri:
| pedobear a răspuns:

Sex

| playerno a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie asta vara ne iubeam super mult dar iarna asta daca vorbeam putin pe mess nici atat decat buna cf bine u ma joc nu stiu cestraight face. dar noi pana la urma ne'am departit mai ales ca ba era unul plecat ba altul.eu zic sa iesiti la film la bowling biliard oriunde prin herastrau. distrativa faceti glume vorbiti giugiulitivablushing vedeti voi sper sa te descurci iubitiva mult:X!