| 10051989 a întrebat:

Buna tuturor happy as avea si eu urgent nevoie de ajutorul vostru
in ultima vreme ma cert cam des cu iubitul meu pe chestii minore si neinsemnate si a cam aparut monotonia intre noi si s-a cam distantat de mine
nu stiu ce sa fac sa nu mai fie asacrying
ajutati-ma va rog il iubesc enormm si nu vreau sa il pierd
va rog mult ajutati-ma

6 răspunsuri:
| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Cred ca iti pot da raspunsul potrivit. Tine`te de el ca un scai. Asta cel putin imi place mie...sa`mi sufle prietena in ceafa, sa fiu mereu langa ea. Poate merge si cu el. Si daca va certati, cedeaza tu prima si raspunde`i cu un sarut.

| chocco1995 a răspuns:

De cand sunteti impreuna?

| 10051989 explică (pentru chocco1995):

In 14 august facem 1 an

| chocco1995 a răspuns (pentru 10051989):

A inceput cam repede sa se plictisesca de relatia voastra, e clar ca lui nu ii mai pasa de ce se intampla intre voi, vorbeste cu el si intreaba-l ce are de gand, sp ca tu ti la el si vrei sa salvezi relatia asta... daca vezi ca nu vrea si nu depune nici un efort sa va intelege-ti bine inseamna ca pentru el nu mai insemni ninic si treci mai departe

| spartan1999 a răspuns:

Incearca sa i amintesi de momentele frumoase petrecute impreuna, de cat de fericiti ati fost, apoi pune-i un film romantic care se termina tragic si sarutati-va! La mine a mers.

| 10051989 explică (pentru spartan1999):

Da multumesc foarte frumos doar ca exista o mica mare problema el e la 700 km distanta de minecryingcrying