| anonimul a întrebat:

Voi ce ati facut ca sa uitati persoana iubita? (pentru totdeauna). eu nu am fost impreuna cu ea deoarece am aflat ca doar ma foloseste.am tinut foarte mult la ea.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am stat si am reflexionat chiar daca nici acum nu am uitat-o imi continui viata asa cum se poate timpul te ajuta sa treci peste greu.

Răspuns utilizator avertizat
| Broadband a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate.
cu timpul o sa uiti

| Florentin_6875 a răspuns:

Este simplu incerci sa iti gasesti pe altcineva.

| jolie_9206 a răspuns:

Acele fete sunt de nimic.esti sigur ca e asa? adica oamenii vor sa strice relatii si inventeaza povesti. poate fata chiar nu a facut nimicstraight face
ORicum.sa o uiti e greu mai ales "persoana iubita" dar incearca sa ai un hobby si sa te concentrezi pe el... ceva ce nu iti aminteste de ea. Oricum prietenii adevarati sunt mereu langa tine.Eu cred ca ar trebui sa stai mult timp cu ei si sa te distrezi, uitand de acea fata
Crede-ma te inteleg, nu e usor deloc dar asa invatam din greseli
Sper sa iti revi si poate iti vei face o noua prietena care sa te placa muult si nu asculta vorbele oameniilor.Iti vor raul pana si unii prieteni care se prefac prieteni si nu suntstraight face