| anonima4all a întrebat:

Sunteti fericita cu persoana iubita? ce juraminte ati facut in aceasta relatie? v-ati tinut de ele?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt foarte fericita in casnicie. Ne-am promis respect si iubire si nu gasesc nici un motiv sa-mi incalc promisiunile.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt foarte fericita, m-am casatorit cu omul pe care il iubesc si ma iubeste, am o familie mare si unita formata din 5 copii, 2 gineri, o nora si 2 nepoti si am 35 de ani de casnicie.

| EUSIATIT a răspuns:

Ooooooofffffffffff juraminte...vai...e mult .nu trebuie sa faci asta. nu stii ce ti rezerva viata de ce faci asta?/? e grav nu pot sa ti raspund la asa ceva .gindeste te bine si sa nu mai repeti asta niciodata mergi si vb cu preotu

| r8driver a răspuns:

Nu sunt fericit...si nu fac nici juraminte ca nu am cui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OOOOOO, juraminte? la noi n-a existat asa ceva, totul se face de comun acord, da pot spune ca sunt fericita daca linistea si siguranta pe care ti-o da cel de langa tine se poate numi fericire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Respectul este pe primul loc, nu jurămintele (ce sunt ălea?).
Eu, bine.
Pa, pa.