| alee_3151 a întrebat:

Voi ce credeti daca mai multe persoane te intreaba de mai multe ori "ce mai face prietenul tau?" ( metionez ca majoritatea sunt fete). Ele stiind ca mai suntem impreuna si ca ne intelegem perfect.Help please!

4 răspunsuri:
| anna01 a răspuns:

"Bine, al tau?"Poate intreaba sa afle detalii picante.

| miauu a răspuns:

Daca el le cunoaste pe ele nu am nimic impotriva
eu am 2 prietene ff bune:X
si una dintre ele imi face faze de genu"ce-mi mai afce narcis?"
cand vien acasa?
si tot felul de chestii... zii cal iubesc ca nu stiu ce...
iar uneori ma oftica si ii imi zic ca nah... ii e dor de tine...nu ai imi fost de mult pe la el pe acasalaughing etc
si ii inchid guralaughing)
nah... zile si thu lor ceva si vor inceta

| cosima11 a răspuns:

Poate sunt invidioase si vor sa stie cum te intelegi cu el ca sa poata actiona. sau probabil din simpla prietenie. si mie mi se intampla la fel dar le expediez repede. tongue

| kally a răspuns:

De obicei cand se pune o asemenea intrebare normal ca te intereseaza ce face persoana respectiva ca doar de aia a intrebat. dar uneori pot sa intrebe doar din politete si fara interes.