| JustLive07 a întrebat:

Sunt bisexuala, si imi place o fata, ea stie ca o iubesc si tin mult la ea, si ea tine la mine ne-am si sarutat, insa ea are si un prieten, nu-s geloasa sau chestii de astea, ne intelegem bine toti 3, nu exite divergente pe aceasta tema, insa vreau sa stiu daca mai exista fete ca mine, metionez ca am 18 ani. multumesc. va rog fara luat in ras ::*

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Sigur mai exista.Nu e ceva iesit din comun. Poate fi temporar, sau sa ramana orientarea ta permanenta.

| Rorschach a răspuns:

Nu va rade nimeni de tine, cat timp sunt oameni aici cu bunul simt happy

| JustLive07 explică:

Insa daca este cineva interesata sa ma contacteze prin mesaje big grin

| JustLive07 explică:

Insa daca este cineva interesata sa vorbim nici o problema, sunt o fire sociabila :d