| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce credeti, poti sa te indragosti numai cu un sarut? big grin

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu nu pot.

| irina20 a răspuns:

Nu. A te indragosti de o persoana inseamna si fizic si psihic. Odata ce tu doar ai privit-o sau ai sarutat-o nu cred ca e dragoste, e probabil o atractie foarte mare dar nu dragoste.

| Stefania a răspuns:

Eu cred ca daca te atinge persoana respectiva deja simti o caldura din partea lui/ei:-d.Deci raspunsul meu este da:-d

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Da, sunt sigura ca se poate.

| candycarrie a răspuns:

Poti sa te indragostesti si numai cu o priviresmug... normal ca se poatelove struck

| vykkusor a răspuns:

Interesanta intrebare... dar eu cred ca poti sa te indragostesti numai cu un sarut, doar de la un sarut se incepe totul...

| babygyrl a răspuns:

Eu cred ca se poate.

| lilstar a răspuns:

Eu cred ca o privire e de ajuns sa te indragostesti :X normal ca se poate si cu un sarutbig grin

| cristina_3322 a răspuns:

Da te indragostesti... dar sa nu saruti in fiecare seara pe cate altcineva ca asa sigur nai sa mai reusestilaughing

| maria ;x a răspuns:

Sigur ca poti...de aici poate incepe o poveste de dragoste frumoasa(depinde de persoanewinking ); x pop

| ionela8822 a răspuns:

Da, si poate mai putin de atat

| ZeYa a răspuns:

Si normal ca poti! Asta depinde si de persoana, cat este de sensibila si sufletista.hee hee big grin

| jorjet_6415 a răspuns:

Nu se poate spune ca te indragostesti e doar o atractie fizica foarte intensa, daca inchizi si ochii e mirific love strucklove struck :d