| ioana_5244 a întrebat:

Voi ce le scrieti iubitilor vostri in sms-ul de noapte buna? cel mai original primeste funda

Răspuns Câştigător
| 43v3r a răspuns:

Uneori un simplu Te iubesck, sa ma visezi! il poate face pe iubitu uh fericit si sa se gandeasca numai la uhwinking
Fundabig grin

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

N-am stiut ca exista asa ceva. O sa fac si eu unul pentru dejun, cina. si altul pentru strada, scoala, sport, curatenie, cumparaturi,,

| thereforyou a răspuns:

Ceva de genul : " Nboapte bbuna, scuzje dar am fostk cu baietti la o berica, doaar una sigura."

| thereforyou a răspuns:

@43v3r
WTF? You make me puke.

| BlueHusky a răspuns:

Eu primesc : " Sa nu ma inseli si daca o faci sa folosesti prezervativ"... cam trist dar asa e.

| vOdK a răspuns:

Eu ii zica sa mi-a sugă ca nu am iubită laughing)

iar daca voi avea una tot sa mi-a suga laughing

| BeBBeN1SR a răspuns:

Uhm... astea cred ca sunt chestii private. De ce nu scrii tu ceva original. Asa daca postam noi, tu copiezi si ca sa vezi, nu mai e nimeni original. Esti destul de mare sa faci astawinking
Cand tii la cineva, iti vin de la sine...

Si gigiro laughing mult succes la compus. Anunta-ma cum te descurci :X

| ioana_5244 explică:

Chiar ft interesant. daca suferi de boala aia de a te baga in seama cu comentarii absolut proaste mai bine renuntawinking nu e nevoie sa faceti pe desteptii.multumesc celor care chiar au raspuns.