| MIRUnicole a întrebat:

Buna dragi mei...voi ce parere aveti despre fetele care intretin relatii sexuale cu mai multi barbati?

26 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt niste,, stricate,, ca sa nu zic altceva

| FrozEenSoul a răspuns:

Eu nu le numesc curve tongue Doar niste jigodii purtatoare de sifilis si sculament big grin

| Do??a a răspuns:

Nu ma intereseaza! E treaba lor ce fac.

| eurynomus a răspuns:

Daca nu o face pentru interese materiale e ok k daca o face inseamna k e prostituata si nu e ok

| Roo a răspuns:

Si ma rog ce ar fi asa iesit din comun? doar nu ai de gand sa te mariti cu primul cu care ti-o tragi si mai apoi sa stai sa te gandesti "oare ala cum e la pat? oare o are mai mare?" atata timp cat raportul sexual nu se consuma contra cost, nu vad unde si care e problema!

| MIRUnicole explică (pentru Roo):

Dragul meu daca ar gandii toti asa ar fi super.dar de unde.laughing) fiecare cu mentalitatea sa.:*

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fete care gusta din placerile vietii.

| MIRUnicole explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

EXACT.:** sunt multe tipuri de fetelaughing)

| TheUnForgiveN a răspuns:

Alea sunt si curve si nimfomane.Nu poti avea o relatie cu o asa persoana.O face cu oricine apuca.

| Nordic a răspuns:

Curve mari! N-aş vrea să fac sex cu ea. Cine ştie ce boli mai are. De ce unele fete se lasă sa fie drept toaleta altor băieţi? Şi apoi dacă le facem curve se supără straight face

| MIRUnicole explică (pentru Nordic):

Ai drepate mai, dar fetele care o fac din placere? nu pentru interese.

| Nordic a răspuns (pentru MIRUnicole):

Tot curvă. E pe sistemul "mi-a venit pofta şi voi cauta unu cu care să mi-o trag." Cât de matură e gândirea asta? Ce reputaţie îşi face? Ce fel de bărbat ar vrea să se însoare cu una care la care a trecut nu stiu câţi prin ea pentru ca ea o facea din plăcere? Nu-s închis la minte. Dar hai să vedem lucrurile pentru ceea ce sunt şi să nu mai mascăm răul ca să-l facem să pară bun.

| MIRUnicole explică (pentru Nordic):

Deci nu toti gandim la fel! daca un barbat iubesete o femeie nu mai conteaza cum e si invers gresesc? si majoritatea femeilor ce sunt oare? toate fetele in ziua de azi si-o trag hai sa gandim logic si sa privim lucururile asa cum sunt! ti-e daca iti place de-o fata si a avut maxim doua idile cu baietii ce faci?hee hee

| Roo a răspuns (pentru Nordic):

Stii, o fata nu o sa tipe in gura mare ca se duce sa si-o traga cu x, y sau z, de cate ori, unde si cand! cat de matura e gandirea ta de fapt? daca una a avut 50 de parteneri sexuali si stie doar ea, cum poate fi catalogata ca fiind "cu*va"? de ce un barbat care se culca cu n'spe femei nu este considerat afemeiat, fustangiu sau cu*var, ci este considerat "cool" pentru ca are experienta? asa ca in viata lui fiecare face ce vrea. nimeni nu are voie sa ne judece actiunile. cu*ve sau nu, tot nu puteti trai fara noi si viceversa! traim in 2012 adaptati-va gandirea si comportamentul pentru acesti ani!

| MIRUnicole explică (pentru Roo):

Roo se pare ca nu mai cu tine o scot la capatlaughing):*

| Roo a răspuns (pentru MIRUnicole):

Da!

| Nordic a răspuns (pentru Roo):

Nu am judecat pe nimeni. Am spus doar ce fel de femeie e acea femeie care şi-o dă cu mai mulţi. Cum instalatorul e instalator aşa şi aia e curvă. Doar că sunt curve care căştigă bani sau care o fac din plăcere. Tot curvă e. Şi nu e neapărat să spună la lume că este curvă ca să fie considerată curvă. Eu dacă aş fi un drogat şi nu ar şti nimeni, nu tot un drogat aş fi? Şi tot aşa consider şi despre bărbaţi. Dacă umbla după jdemii de femei e un curvar. Sumplu. Şi faptul că nu putem trai fărăr voi şi viceversa (ceea ce e de fapt adevărat şi sunt într-u totul de acord) nu are nici o legatură cu una care şi-o dă cu 100.

| Roo a răspuns (pentru Nordic):

Ti-as tine teoria chibritului dar prefer sa ma opresc aici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt curve ce alta parere pot avea

| noname2021 a răspuns:

Is curve!

| SkizoMetal a răspuns:

Curve.

| Schwarzz a răspuns:

Nu sunt curve, sunt curvulițewinking

| Giuvaer a răspuns:

Nu inteleg conceptia unora asupra "curvelor". daca dac sex cu 1000 de barbati ce? daca lor le place asta..nu cred ca deranjeaza pe nimeni.
curvele sunt femeile care fac asta pentru bani..parerea mea.

| JusTLiVe a răspuns:

De ce vrei sa incerci nebuno!laughing

| MIRUnicole explică (pentru JusTLiVe):

Ma nebunule nu vreau sa incerc dar vroiam sa vad si eu pareri.winking:*laughing

| MIRUnicole explică:

DECI si daca o fac din pura placere tot curve se numesc? daca o fac din placere eu nu le consider dar unii da wtf fiecare cu mentalitatea sa.laughing