| reborn4x3 a întrebat:

Voi ce pedeapsa ia-ti da lui Anders Breivik, teroristul din Norvegia? cea mai ingrozitoare pedeapsa funda

Răspuns Câştigător
| LolLzz a răspuns:

Sa fie taiat cu cutitul si dupa aia lasat la izolare si infometat toata viata

11 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Tortura medievala + epilare cu ceara peste tot, inclusiv sprancene si parul din nas + spanzuratoare. happy
dar cine-s eu sa judec?

| Angelique a răspuns:

L-as lasa in inchisoare pe viata intr-o celula intunecata!

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@krnl,am crezut ca am o musca pe ecran si tot dadeam cu mana, dar nu-mi dadeam seama de ce nu moare o data. laughing)

| chelie91ptm a răspuns:

Moarte. L-as omora.

| Catherine a răspuns:

...cele mai naspa sunt torturile medievale care in vremurile noastre nu se mai practica...
sau nu stiu tortura psihica happy

| SMA a răspuns:

Pedeapsa de moarte nu e cea mai ingrozitoare. Cea mai ingrozitoare pedeapsa ar fi statul in inchisoare pe viata, fara a vedea lumina soarelui, o viata irosita intre patru pereti, fara persoane in jur pentru toate acele suflete omorate pe nedrept, o viata in agonie.

| eu1893 a răspuns:

Moartea lenta si dureroasa

| Andrei32133 a răspuns:

Sa fie dus sa in fata oamenilor din norvegia si sa fie facut de ras in fata intregului popor sa stearge cu limba parchetul dinttrr-o casa si sa fi taiat cu cutitul de oricate ori gresete ceva sau face pauza si sa nu primeasca de maincare sa fie pus sa hraneasca buldogi si multe altele scre mesaj daca mai vrei eu ati spun

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Sa fie dezbracat si taiat in vazul lumii apoi pe ranile deschise sa puna sare spirt si otet si daca nu moare asa, sa fie inecat in ama cu sange...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult de 21 de ani n-are cum sa ia ca asa e legea in norvegia

| coolmonkey a răspuns:

Electrocutat pe scaun electric,inpuscat, spanzurat, etc.