| salajeanul a întrebat:

Cine lar vrea pe Anders Behring Breivik liber (criminalul din Norvegia)?
Eu da! Pentru ca a facut asta in numele nazismului, iar eu sustin nazismul pentru ca pentru mine ultima solutie pentru politicienilor ce is bat joc de Romania e moartea lor in lagare, ca de acolo sustin nazismul, dar nu sunt nazist! Sunt mandru ca sunt arian (rasa de care spunea Hitler ca e cea mai pura si cea mai frumoasa), dar nu sunt nazist. Nici nu stiu de ce Hitler care a omorat milioane de oameni mai are si azi sustinatori (neo-nazisti), iar Breivik care na omorat nici 100 de oameni e urat de absolut toata lumea! Va rog sa nu ma jigniti pentru ce am spus, e doar o PARERE!

1 răspuns:
| whatevernvm a răspuns:

Sunt de acord cu ce a facut, multe persoane merita sa moara in chinuri.
Dar acolo nu erau implicati doar nazisti, erau si adolescenti de 16-17 ani care au murit fara a avea vreo vina. Hitler nu mai are asa multi sustinatori, insa este recunoscut pentru ce a facut.