| thealchemist a întrebat:

Are vreo importanta ca teroristul din Norvegia e mason?

http://static.prisonplanet.com/p/images/july2011/230711b reivik.jpg

1 răspuns:
| TheLastOne a răspuns:

Sincer eu unul nu cred ca este vorba despre o conspiratie chiar asa de mare cum spun unii oameni.E adevarat ca au de facut anumite chestii mai "speciale" si ca nu oricine e bine-venit printre ei, dar nu trebuie sa fim chiar atat de paranoici ca in "ingerul digital" si sa credem ca daca un anumit om certat cu legea e francmason asta e conspiratie sau daca in nu stiu ce emisiune a aparut cifra 666 e manipulare in masa.