| Bubutita a întrebat:

Voi ce ziceti sa imi fac hi5 sau facebook? Care e mai fain?
>Funda...; D

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Mai bine îţi faci Facebook.
Eu am atât Hi5, cât şi Facebook.
Dar îmi este mai la îndemână Facebook-ul.
Este şi mai uşor de utilizat.
Din Facebook poţi lua mai uşor fotografiile prietenilor, dai click dreapta şi alegi opţiunea Save As.
Pe când în Hi5 trebuie să intrii în Paint şi să copiezi fotografia(care oricum nu se copiază întreagă).
Ai mai multe avantaje la Facebook(Părerea mea).

16 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Facebook!
Acum Hi5-ul e expirat.

| forever4you a răspuns:

Eu am si hi5 si facebook si imi plac amandoua insa imi place mai mult facebook-ulwinking

| escroaca a răspuns:

Daca ai 7-8-9-10 ani, mai bine nu iti faci nici Facebook nici hi5
daca ai pestte, iti zic eu Facebookul este mai interessnt :**

| SunshineGirl a răspuns:

Eu am si Fb si Hi5 pentru a putea vizualiza profilurile prietenilor care nu au Facebook.Depinde de tine. Oricum, Fb e foarte fain!

| helpu a răspuns:

Facebook... Pe hi5 ti se vad pozele naspa...Si facebooku e altfel. E mult mai fainwinking

| fyfy3 a răspuns:

Facebook

| Bubutita explică:

Multumesc pentru raspunsuri... daca as fi putut as fi dat la toti fundita:*:*:*.O sa imi fac facebooklaughing.

| magdaa a răspuns:

Facebook.love struck

| Ctrl a răspuns:

Facebookhappy am si hi5 si facebook.dar cred ca facebook-ul este mult mai interesant decat hi5-ul, si mai distractiv.

| EuAndreia a răspuns:

Facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook

| Innovation a răspuns:

Facebook

| sergyuproblema a răspuns:

Facebook-ul e cel mai interesant si mai cool am si hi5 si facebook dar facebook-ul e cel mai bun crede-ma hi5 o sa-l sterg

| Mady99 a răspuns:

P facebook...Eu asa zic...Dar faci cum vrei tubig grin

| AnaRalu a răspuns:

Facebook :X

| iubita2552_2474 a răspuns:

Facebook-ul e mai dragut.:*